Ankara Tıkalı Gider Açma

Ankara Tıkalı Gider Açma

Ankara Tıkalı Gider Açma

Günlük hayatımızın vazgeçilmez parçalarından biri olan ve en sık kullandığımız alanların başında gelen mutfak, banyo, lavabo, tuvalet ve klozet gibi alanların sorun çıkarmasını tabi ki kimse istemez. Ancak bu tür tıkanıklık sorunları ile karşılamanız durumunda 7/24 hizmetinizde olduğumuzu unutmayınız.

Bazı hizmetlerimiz;

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

En sorunlu tıkanıklık çeşitlerinden biri olarak görülen tuvalet tıkanıklığı aslına bakılırsa uzman ekibimiz ve ekipmanlarımız sayesinde kısa süre içinde çözümlenmektedir. Tıkalı tuvalet nasıl açılır sorusu herkesin merak ettiği bir konu. Öncelikle tıkanıklığın meydana geldiği boruların belirlenmesi gereklidir. Bu, insanların herhangi bir alet kullanarak tespit edebileceği bir sorun değildir. Ankara Doğan Vidanjör olarak özel robotlar ile tıkalı alanı tespit ediyor ve sorununuzu anında çözüyoruz.

Peki, tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları nedir?

Bu tıkanıklığın çeşitlerine göre değişmektedir. Ekibimiz bazı durumlarda eskimiş boruların ya da çatlamış boruların değişimini yaptığı için sorunu görmeden bir fiyat veremiyoruz. Ama tıkanıklığı kısa sürede açma garantisini veriyoruz. Buda asla sizi üzmeyecek fiyatlar dahilinde oluyor. Tuvalet borusu tıkandı ya da giderden su akışı zayıfladıysa hemen bizi arayarak uzman ekiplerimiz ile görüşebilirsiniz. Robotla tıkanıklık açma işlemi sayesinde hiç bir kırma dökme işlemi yapmadan sizlere kusursuz hizmetler sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Klozet Tıkanıklığı Açma

Müşterilerimiz bize en çok tuvalet tıkandı veya klozet tıkandı sorunlarıyla gelmekteler. Burada bizim ilk ilettiğimiz bilgi onlara herhangi bir müdahalede bulunmamaları yönündedir. Amatörce yapılan müdahaleler sonucunda ciddi maddi zararlar meydana gelebiliyor. Apartman gibi yaşam alanlarında gider borularının dağılımı oldukça karmaşıktır. Siz 2.3. katlarda oturuyorsanız 1. katın gideri tıkanmış olabilir. Dirsek borularda birikme olmuş olabilir. Bunları robotlarımız ile anında tespit edip yok ediyoruz. Bu yüzden profesyonel desteği uygun fiyatlar dahilinde almak için mutlaka bizi aramanız gerekiyor.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkanmış tuvalet (klozet) nasıl açılır sorusuna verdiğimiz cevap aslında lavabo ve mutfak gibi giderler içinde geçerlidir. Hanelerde giderler belli yerde birleşerek büyük ve geniş borular ile bir yerden aktarılır. Ankara Doğan Vidanjör olarak ilk etapta araştırma ve yerinde tespit ile sorunu robotlarımız ve uzman ekibimiz ile belirliyoruz. Nokta atışı tespit ile tam olarak tıkalı alanın tespiti ile gideri açıyoruz. Tüm bunları en uygun fiyat politikamız dahilinde sizlere sunuyoruz.

Banyo Gider Pimaş Tıkanıklığı Açma

Genellikle saç kılları ve benzeri materyaller ile tıkanan banyo giderleri oldukça sinir bozucudur. Gider girişinde topaklanan bu pislikler bir müddet sonra boruları daraltıp ve su akışını yavaşlatır. Suyun küvet ve duşa kabinlerinizde birikmesi ya da yavaş akması banyo giderinizin tıkandığının işaretidir. Pimaş tıkanması güçlü bir vakum ile açılması muhtemel olan bir sorun olsa da sorun daha büyük ise mutlaka özel robotlar kullanılmalıdır. Gider ve pimaş açmada kullandığımız robotların mekanizması çelik ve dönerli bir borunun gidere sokulması ve döndürülerek ilerlemesi şeklindedir. Banyo tıkanıklığı açma işlemimiz ortalama olarak 20 dakika sürmektedir.

Apartman Gideri Açma Servisi

Apartman giderleri neden tıkanır?

Bina giderleri genellikle apartman dairelerinden tuvalete atılan peçete ve yanlışlıkla düşürülen bez ve benzeri yabancı maddelerden dolayı tıkanmaktadır. Apartman gideri tıkanması en çok zemin kattaki dairede tuvaletten su çıkması olarak kendini göstermektedir bu durum alt katta oturan kişiler için oldukça can sıkıcı olmaktadır bu gibi tatsız bir gün yaşamamak için bina gideri tıkanmadan önceki belirtilerin ortaya çıkması durumunda acilen profesyonel firmalardan destek almanızı tavsiye ederiz.

Video İzle

Sorun varsa, Çözüm Ankara Doğan Vidanjör.