Aski Vidanjör Hizmeti

Aski Vidanjör Hizmeti

Aski Vidanjör Hizmeti

ASKİ Vidanjör

ASKİ Vidanjör Hizmetleri

Ankara Su ve Kanalizasyon İşleri

ASKİ Vidanjör Hizmetleri ekipleri, günün her saatinde önceden belirlenen tıkanıklık olan adreslere hizmet vermektedir. ASKİ ekipleri yoğun çalıştıkları için, her soruna anıda çözüm üretememektedir. Gelen talepleri bölge olarak sıraya alarak hizmet vermektedir.

Özellikle ASKİ’den ya da Belediyeden hizmet alınacağı zaman, özel bir mülk içinde oluşan sorun mu değil mi bilmeniz gerekir. Eğer kanalizasyonlarda oluşan sorun evinizin içinde ya da binanızın içindeyse maalesef ASKİ bu alanlara müdahale etmemektedir. ASKİ ekipleri cadde, sokak, mahalle araları gibi yerlerde oluşan tıkanmaları çözüme kavuşturur. Bu nedenle eğer özel mülk içinde oluşan bir tıkanıklık sorunu yaşıyorsanız bizim gibi çalışan Özel Vidanjör Firmaları ile iletişime geçebilirsiniz.

ASKİ Vidanjör istekleriniz aynı ücret ile şirketimizden hizmet alabilirsiniz. Ayrıca bize ulaştığınızda Ankara’nın her bölgesine çok kısa zamanda müdahale ediyoruz. Yaşanılan sorun sadece basit bir tıkanma olmayabilir. Gider borularınız patlamış olabilir, gider hatlarınız çökme yapmış olabilir. Uzman ekibimiz ve ekipmanlarımız ile bu sorunlara çözüm üretiyoruz.

Ankara Vidanjör Fiyatları

ASKİ Vidanjör ekiplerinin yaptığı işlerin üzerine ek olarak şirketimiz aşağıda bulunan hizmetleri de sağlamaktadır.

  • Acil Müdahale Tıkanıklık Açma
  • Logar Tıkanıklığı Açma
  • Kanalizasyon Temizliği
  • Foseptik Çukur Temizliği
  • Yağ / Su Ayırıcı Temizliği
  • Kapalı Alan Girişi (Avm, Yüksek Katlı Yaşam Alanı)

Bu tür sorunlarınız için bize ulaşabilir firmamızdan destek alabilirsiniz.